Teraz ste tu: Úvod Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Nákup vo výpredaji Manutanu sa riadi plným znením všeobecných obchodných podmienok (.pdf) Manutan Slovakia, s.r.o.

Dodacie podmienky sú uvedené na webu spoločnosti Manutan Slovakia s.r.o.

Zhrnutie najdôležitejších obchodných podmienok pre výpredaj:

Záruka 10 rokov

Na dodaný tovar poskytujeme záruku 10 rokov. Záruka sa, samozrejme, nevzťahuje na zjavné poškodenia deklarované výpredajom pri predaji a po predaji samotnom tiež na chyby vzniknuté opotrebovaním alebo poškodením zo strany zákazníka. Záručná lehota začína plynúť prevzatím tovaru.

Dodacia lehota

Vo výpredaji máme iba tovar, ktorý je na sklade. Pri objednaní do 14:30 dostanete tovar nasledujúci deň, inak do dvoch dní.

Doprava

Pre objednávky nad 40 € bez DPH dopravu hradíme my. Pre ostatné objednávky účtujeme dopravné 6 € bez DPH. Tovar pre výpredaj doručujú firmy DSV alebo PPL.

Adresa sídla je Provozní 5493/5, 722 00 Ostrava – Třebovice, Česká republika.

Servis a reklamácia tovaru

Servis nášho tovaru vykonávame na celom území Českej republiky  a Slovenska. V prípade vašej reklamácie budeme postupovať vždy tak, aby ste boli i napriek vzniknutému problému spokojní. Prípadné reklamácie riešime okamžitou výmenou tovaru pri nahlásení reklamácie do 14 dní od dátumu predaja. Náklady na dopravu tovaru hradíme vždy my. Okamžitá výmena tovaru nie je vylúčená ani v prípade, keď nám svoju nespokojnosť oznámite neskôr. V prípade dlhšej lehoty pri servisnej oprave strojov, manipulačných prostriedkov a podobne,  vám môžeme v rámci našich možností zadarmo zapožičať náhradný tovar.

V prípade reklamácií alebo vrátenia tovaru nás, prosím, kontaktujte na:

tel.: 00420 595 697 190

e-mail: vypredaj@manutan.sk

Ihneď po nahlásení vašej reklamácie vám mailom alebo faxom doručíme reklamačný protokol. O priebehu a vybavení reklamácie vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom.

Ceny vo výpredaji

Ceny v našom internetovom obchode sú uvedené primárne bez DPH, v detaile produktu i s DPH. Celkovú hodnotu objednávky vrátane DPH uvidíte v priebehu objednávkového procesu.

Zmluvné a iné zľavy

Zákazníci, ktorí majú od Manutanu potvrdenú zmluvnú zľavu, môžu s touto zľavou nakupovať všetok sortiment. V prípade nákupu už zlacneného sortimentu sa uplatňuje vždy iba jedna zo zliav (zmluvná zľava, zľava na výrobku), a to tá vyššia tak, aby to bolo výhodné pre zákazníka. Zľavy sa teda nekumulujú. Pri nákupe vo výpredaji nie je možné uplatniť žiadny zľavový kupón (tie sú primárne určené na nákup na www.manutan.sk)